Головний технічний директор Facebook Майк Шропфер визнав, що в соцмережі була присутня серйозна проблема безпеки, на яку його підлеглі не звертали уваги. Номер телефону, з яким реєструвався користувач, за замовчуванням додавався в публічно доступну інформацію, через що сторонні додатки могли дізнатися його і пов’язати з конкретною людиною. Більш того, будь-який номер можна було вставити в пошук по соцмережі, щоб дізнатися, кому він належить.
Шропфер заявив, що в налаштування приватності були внесені зміни — тепер номер телефону прихований від сторонніх додатків і по ньому не можна обчислити користувача. За його словами, раніше в компанії не знали, в яких масштабах використовується ця загроза безпеки, розуміння прийшло лише після проведення аудиту.
Аудит також показав, що британська компанія Cambridge Analytica отримала доступ до даних про 87 мільйонах акаунтів, а не до 50 мільйонів, як заявлялося раніше. Ці дані використовувалися в тому числі для показу таргетованої політичної реклами, яка забезпечувала тонку маніпуляцію громадською думкою і могла вплинути на результати виборів президента США в 2016 році. 9 квітня Facebook почне оповіщати користувачів, чиї дані потрапили до Cambridge Analytica, а у верхній частині стрічки з’явиться посилання на інформацію про те, які програми збирають і використовують особисті дані і як забрати у них таку можливість.
Глава Facebook Марк Цукерберг заявив, що від витоку не постраждав жоден співробітник соцмережі, він нікого не звільнив. Цукерберг взяв всю відповідальність на себе і сказав, що вчиться на помилках.