А ви знали, що монтаж умивальника у ванній кімнаті можна здійснити 9-ма різними способами?

0
528

Умивальник є необхідним предметом у кожній оселі, оскільки до цього сантехнічного виробу за день ми звертаємось не один і не два рази. Він потрібен щоб умити обличчя, вимити руки або почистити зуби. На сьогоднішній день, пропонуємо вашій увазі дев’ять варіантів монтажу такого виробу у ванній кімнаті, які допоможуть зробити ванне приміщення особливого дизайну та комфортним в експлуатації. Тому перед здійсненням покупки умивальника для ванної радимо одразу враховувати тип встановлення майбутньої сантехніки.

Для того щоб ванна кімната була зручною, функціональною та мала стильний дизайн пропонуємо розглянути такі варіанти монтажу умивальника:

1. Підвісний. Підвісний тип установки передбачає кріплення раковини до стіни ванного приміщення, зазвичай для цього обирають несучу стіну. До переваг настінного монтажу раковини відносять те, що підлога під нею залишається вільною, це облегшує прибирання підлоги під сантехнікою. Крім того, під раковиною можна розмістити кошик для білизни. Мінусом підвісного монтажу такої сантехніки є те, що комунікації під раковиною не приховані, що може псувати загальний інтер’єр приміщення.

2. На п’єдестал та напівп’єдестал. Умивальник на п’єдесталі та напівп’єдесталі відносять до підвісного типу монтажу, оскільки ці колони, а так можна назвати п’єдестал та напівп’єдестал, є окремими елементами такої конструкції, такі раковини називають тюльпан. Основним плюсом сантехніки доповненої п’єдесталом або напівп’єдесталом є те, що раковина частину своєї ваги переносить на цю конструкцію, а також те, що ці колони закривають комунікації, що дозволяє виглядати сантехніці закінчено у своєму дизайні. Візьміть до уваги, що умивальники з такою колонною мають стикувальне місце, тому завжди повинні бути куплені одного виробника або у комплекті.

3. Консольний. Такий тип встановлення умивальника передбачає поєднання двох інших типів, а саме підвісного та на п’єдесталі, оскільки такі раковини кріпляться до стіни і підтримуються на спеціальних ніжках, зазвичай металевих.

4. Над пральною машиною або ванною. На сьогоднішній день, установка раковини у ванній кімнаті над пральною машиною або ванною є дуже популярною, оскільки такий варіант максимально економить простір приміщення, для цього вибирають сантехніку підвісного типу, яка кріпиться до стіни за допомогою кронштейнів.

5. Накладений на стільницю. Умивальник у такому випадку накладається на верхню частину столу, як і у багатьох випадках він може бути самих різноманітних форм. Такі раковини легко монтуються та виглядають ефектно. Вони бувають з отвором для змішувача і без. В догляді за сантехнікою треба особливу увагу приділити зоні між стіною та виробом, адже там може накопичуватись бруд.

6. Вбудований в стільницю. Особливістю вбудованого у стільницю монтажу сантехніки, або як його ще називають врізаний, є те що сантехніка ховається у стіл, а її краї виглядають. Такий вид монтажу є компактний і зручним в експлуатації, адже на стільниці завжди можна розмістити необхідні речі для гігієни, у виконанні монтаж потребує професіоналізму.

7. Вбудований під стільницю. Монтаж умивальника під стільницю дуже схожий з врізанням сантехніки в стільницю, тобто з попереднім варіантом, різниця лише у тому, що при такому монтажі краї раковини повністю сховані. До уваги треба взяти те, що такі раковини зазвичай не мають отворів під змішувач, його встановлюють окремо.

8. Виступаючий зі стільниці. Ще один із варіантів установки умивальника з стільницею, передбачає втоплення раковини у верхню частину стола, але при цьому сантехніка наполовину виступає.

9. На тумбочці. Поєднання рукомийників з меблями є популярним варіантом не тільки для просторих ванних кімнат, але і малогабаритних. Раковина в такому випадку може бути врізана в/під/на тумбочку, при цьому всі комунікації скриті від очей, а під сантехнікою є місце для розміщення рушників або миючих засобів.

На кінець статті відмітимо, що перед покупкою умивальника і після вибраного типу монтажу обов’язково порадьтесь зі спеціалістом, який буде виконувати встановлення виробу, майстер підкаже всі тонкощі монтажу та необхідні для цього кріплення.

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ

БОЛЬШЕ НОВОСТЕЙ