Цього літа бренд OPPO представив флагман Find X, який залишив далеко позаду своїх приятелів з «чубчиком». Китайський виробник першим наблизився до виконання мрії про «смартфоні майбутнього»: на фронтальній панелі залишився тільки дисплей, нічого зайвого. Для цього Безрамковий красеня компанія використовувала унікальну висувну конструкцію, в якій і захована камера. OPPO і раніше не раз дивувала публіку: 3D-дзвінки, моментальна зарядка і обертається камера. Але це лише вершина айсберга. Що ще придумали вигадливі винахідники? Дивіться в нашій фотоісторії.
Перша в світі камера з функцією бьютіфікаціі
Ефектом згладженої шкіри вже нікого не здивувати, сьогодні без такого інструменту не може обійтися жоден поважаючий себе інфлюенсер з Instagram. Але так було не завжди. У далекому 2012 році OPPO продемонструвала інновацію — камеру з функцією бьютіфікаціі знімків. Вперше на ринку з’явився смартфон, який вміє додавати в фотографії трішки магії і «робити їх красивіше». Тим самим компанія, сама про те не підозрюючи, задала надзвичайно популярний тренд в мобільній індустрії.
Перша в світі обертається камера
У 2013 році OPPO в лінійці смартфонів N вперше показала світу гаджет з обертається на 190 камерою — її можна використовувати і як основну, і як фронтальну. Крім того, модуль камери фіксується в абсолютно будь-якому положенні. Якщо ви опинитеся, наприклад, в Сикстинській капелі, зумієте з легкістю розглянути дивовижні фрески на стелі з екрану свого гаджета, всього лише повернувши об’єктив вгору.
Технологія швидкої зарядки VOOC Flash Charge
Думаєте, тепер-то вас вже не здивувати? У 2014 році компанія випустила смартфон Find 7, а разом з ним представила найшвидшу технологію зарядки VOOC Flash. Тільки уявіть, ця розробка дозволила досягти показника «п’ять хвилин зарядки — Два години розмов». Шах і мат, скептики!
Але в OPPO навіть не думали спочивати на лаврах: вже в 2016 році бренд презентував технологію SuperVOOC на MWC — виставці мобільної індустрії. Завдяки свіжоспеченого алгоритму імпульсів низької напруги і ексклюзивної батареї SuperVOOC протягом 15 хвилин повністю заряджає акумулятор ємністю 2500 мАг. Як тобі таке, Ілон Маск?
Технологія 5x Dual Camera Zoom
На MWC в 2016 році компанія показала ексклюзивну концепцію подвійної камери з п’ятикратним оптичним збільшенням. OPPO здійснила задумку за рахунок двох об’єктивів — широкоугольного і телеоб’єктива. Самі розробники назвали новинку «перископом», адже саме його структуру повторює корпус телеоб’єктива. Модуль камери вийшов компактним — всього 5,7 мм у висоту, так що помістити його навіть в найтонший гаджет не складає труднощів. Крім зуму у смартфона з’явилася поліпшена оптична стабілізація. А тепер складіть всі інгредієнти і отримаєте на виході відмінну картинку.
Відеодзвінок в мережі 5G з відтворенням 3D-зображень
Цього року світ побачив ще одну сенсацію від OPPO: бренд спільно з Qualcomm Technologies представив вибухову технологію зв’язку в мережі 5G з відтворенням 3D-зображення. Пам’ятайте, як в «Зоряних війнах» герої спілкувалися за допомогою об’ємних проекцій? Мабуть, таке майбутнє не за горами — завдяки подібним розробкам ми семимильними кроками наближаємося до унікальним можливостям для спілкування, розваг і комфортного побуту.
Унікальна конструкція модуля з висуваються камерами і датчиками, реалізована в OPPO Find X
Цей смартфон всім камерофонам начальник і безрамочнікам командир. Розробники сховали камери на виїжджає панелі, так що їм вдалося повністю позбутися від настирливої «чубчика». Це дало простір 6,4-дюймовому дисплею Panoramic Arc, який зайняв 93,8% площі лицьової частини. Для більшої зручності камера висувається автоматично під час використання — при фотографуванні або розблокування. Так що астрологи оголосили тиждень фотосесій!
З 2004 року OPPO пройшла неймовірно цікавий і насичений проривними технологіями шлях. Не дивно, що компанія стала одним з головних лідерів ринку у себе на батьківщині, а в останні роки все активніше бере участь у ринку європейському. Напевно в OPPO не стануть зупинятися на досягнутому, так що подивимося, які ще дива інженерної думки чекають нас в майбутньому. А які розробки зачепили вас найбільше? Діліться в коментарях.