Ось що про вас знає Фейсбук, і ось що з цим робити

0
2371

Нещодавно фахівець з аналізу даних Вікі Бойкіс проаналізувала і оприлюднила інформацію про все, що знає про вас фейсбук. Список зібрала фахівець з IT Vicki Boykis на своєму сайті , і він вийшов значним, пише  lifter .

Ось найцікавіше:

1. Всі ваші дії.

Всі дані, які ви вводите в фейсбук, зберігаються там назавжди: опубліковані вами записи, відвідані вами заходи, всі ваші лайки і перепис, особисті повідомлення і закачані відео і т. і.

Крім того, фейсбук пам’ятає, з яких пристроїв ви заходили в свій профіль, коли і кого додали в друзі (або видалили з друзів) і тому подібні технічні подробиці.

2. Видалені пости.

Навіть якщо ви стерли якийсь коментар чи пост, він назавжди залишається на серверах Фейсбук.

3. Недописані пости.

Найдивніше, що фейсбук запам’ятовує все, що ви вводите в поле для публікації поста, навіть якщо ви передумаєте і видалите набране!

4. Непрямі відомості про вас.

Фейсбук аналізує ваші дії і дії ваших друзів, щоб скласти альтернативний профіль: так, соцмережа збирає дані про те, які мови ви розумієте, якими товарами цікавитеся, де буваєте, скільки заробляєте і т. і.

5. Відвідування сторонніх сайтів.

Фейсбук відстежує, на які сайти ви переходите по посиланнях з стрічки або реклами. Причому навіть якщо вийти зі свого аккаунта, фейсбук постарається відстежити ваші переміщення за допомогою кукі.

6. Панорамні відео.

Фейсбук запам’ятовує, в який бік ви дивитеся при перегляді 360-градусних відео, і повідомляє цю інформацію творцям відео.

7. Ваше обличчя.

Коли хтось відзначає вас на фотографіях, фейсбук вносить це в свою базу даних, щоб з більшою точністю вгадувати ваше обличчя на нових фото.

Що робити, якщо вам все це не подобається?

Вікі Бойкіс склала 7 правил, яких вона радить дотримуватися кожному, хто хотів би обмежити доступ Фейсбук до своїх даних:

1. Не публікуйте занадто багато особистих відомостей.

2. Не публікуйте фото своїх дітей, особливо в такому віці, коли не можна отримати їхню згоду.

3. Виходьте з аккаунта, коли вам більше не потрібен фейсбук. Використовуйте окремий браузер для Фейсбук.

4. Користуйтеся блокувальниками реклами.

5. Не користуйтеся Фейсбук (особливо месенджером) для організації політичних заходів.

6. Не встановлюйте додаток Facebook на телефон.

7. Не встановлюйте Messenger на телефон.

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ

БОЛЬШЕ НОВОСТЕЙ