Інтернет в телефоні став таким же звичним, як і сам телефон. Функція передачі даних включена у більшості користувачів завжди. З одного боку, це начебто і непогано — смартфон завжди повністю готовий до роботи, а всі дані на ньому синхронізовані з Мережею.
Але чи так це добре, насправді? Давайте спробуємо розібратися. Так, перше, що втрачає користувач при такому варіанті, це час автономної роботи. Воно значно зменшується. Це цілком зрозуміло, адже смартфон весь час передає і приймає дані, що і зменшує залишок заряду батареї.
Друга проблема в підвищеному витраті трафіку. Сьогодні далеко не кожен оператор пропонує тарифний план з безлімітним мобільним інтернетом. В основному всі плани мають включений пакет трафіку, який витрачається в фоновому режимі. У році, що наступив намічається тенденція на збільшення вартості послуг стільникового зв’язку і мобільного інтернету зокрема.
Ви здивуєтеся, коли дізнаєтеся, скільки трафіку можна заощадити, відключаючи передачу даних в той час, коли вона вам фактично не потрібна! Вивільнені гігабайти можна з успіхом використовувати на що завгодно — від спілкування в месенджерах до перегляду цікавих відео.
Ну і третє, найважливіше, в тому, що безконтрольний обмін смартфона даними з Мережею прямо загрожує вашій безпеки. Ось, хто знає, що за дані передає ваш смартфон в даний момент? Так, ніхто! В цьому то і є головна небезпека! Хакери можуть через шкідливе ПО отримати доступ до ваших даних і доставити масу неприємностей. Загрози можуть з’явитися звідки завгодно.
Відключаючи доступ в інтернет, користувач рівно нічого не втрачає, але виграє більше, ніж значно. Підвищується безпека, збільшується термін його служби на одному заряді і відкривається можливість економії трафіку.